KONTAKT

Ryska Posten

VD: Jesper Bringby
jesper@ryskaposten.se

Ekonomiansvarig: Carl-Fredrik Ljung
carlfredrik@ryskaposten.se

Försäljningsansvarig: Alexander Crispién
alexander@ryskaposten.se

Hållbarhetsansvarig: Henrik Jonsby
henrik@ryskaposten.se

Ansvarig Globalt: Ida Aspen
ida@ryskaposten.se

Bli kund:
salj@ryskaposten.se

Övriga frågor:
info@ryskaposten.se

Sponsring och samarbeten:
aktivering@ryskaposten.se

Ryska Posten Bemanning

VD: Anette Elmhag
anette.elmhag@rpbemanning.se

Ekonomiansvarig: Åsa Lindroos
asa.lindroos@ryskaposten.se

Försäljningsansvarig Stockholm och Göteborg: Amanda Thorén
amanda.thoren@rpbemanning.se

Bli kund Stockholm:
salj@rpbemanning.se
08-518 072 00

Bli kund Göteborg:
goteborg@rpbemanning.se
031-320 33 00

Ryska Posten Event

VD: Joakim Berggren
joakim@ryskapostenevent.se

Ekonomiansvarig: Johanna Jonsson
johanna.jonsson@ryskapostenevent.se

Bli kund:
event@ryskapostenevent.se
08-518 071 00

Ryska Posten Skafferi

Ansvarig: Elina Forslund
elina.forslund@rpskafferi.se

Bli kund:
info@rpskafferi.se
08-505 255 90

Ryska Posten Allt-i-allo

Ansvarig: Fredrik Vass
fredrik.vass@ryskapostenalltiallo.se

Bli kund:
alltiallo@ryskaposten.se
08-505 255 40